Adwokat do rozwodu radzi – od czego zacząć rozwód ?

Adwokat do rozwodu

Rozwód od czego zacząć ?

Czy można szybko się rozwieść ? To zależy. Taka jest moja odpowiedź

Można szybko wziąć ślub i szybko się rozwieść.Oczywiście.

Ale trzeba to dobrze zaplanować.

Czasami trafiamy osoby które objawiają różne zaburzenia osobowości …. I zakończyć z nimi małżeństwo to dopiero prawdziwy rollercoaster !

Historia z mojej pracy zawodowej. 

 

Ślub jak z bajki. A pózniej nic mu nie pasuje ? Słyszeliście kiedyś słowo Narcyz ? To może być mężczyzna i kobieta. Gdzie ten idealny człowiek? Kim teraz jest ? Narcyz ?

Kim jest i jakie ma cechy ?  Gotowość do wykorzystywania innych, brak empatii, instrumentalne podejście, kariera,  dominacja. Narcyzm jest permanentnym dążeniem do podwyższenia swego poczucia wartości.  Biznesmen, lekarz, prawnik, dyrektor, – jest najlepszy…. Musi mieć też idealną rodzinę.”mieć bo mieć „, ale zdradza bo wciąż mu mało. Tutaj nie ma rozróżnienia na płeć.

Małżeństwa z takim mężczyzną / kobietą   jest jak rollercoaster – a rozwód….. Oj będzie się działo…Napewno musisz mieć dużo siły i dobrze się do tego przygotować. 

 

Adwokat do rozwodu

 

Twój  Rozwód to dla nich teatr.  Sprawa rozwodowa – to teatr gdzie mogą grać. Adwokat od rozwodów – to  adwokat który ci pomoże ustalić strategie tak abyś nie przegrał tego rozwodu.  Wojna może trwać kilka lat.

Twój małżonek/ małżonka – to dobry aktor, odwróci wszystko kota ogonem ? I jeszcze powie że wina leży po twojej stronie?

 

Jeżeli czeka cię rozwód z osobą niedojrzała emocjonalnie/ zaburzoną/ psychopatą/ narcyzem/ to musisz się nastawić na to że będzie wojna. 

Adwokat do rozwodu

W polskich miastach rozpada się niemal co drugie małżeństwo. Dlatego znajdź dobrego Adwokata od rozwodów który ci pomoże. Możesz zdecydować się na współpracę ze mną bądź znaleść inną kancelarię o tym profilu. Możesz również poszukać w internecie – Adwokat do rozwodu, Adwokat rozwód, Kancelaria zajmująca się rozwodami, Adwokat specjalizujący się w prawie rodzinnym, Adwokaci w sprawach rozwodowych.

Zanim przystąpisz do rozwodu, przeanalizuj swoją sytuację i ułóż plan a i plan b. Zaplanuj krok po kroku jak będzie to wyglądać i co możesz zrobić.

Adwokat do rozwodu

Gdzie składamy pozew o rozwód ?
Czasem naprawdę można  szybko się rozwieść ! Należy mieć dobrą strategię.
Dla przykładu, podam właściwość Sądu w Warszawie.

Sąd Okręgowy Warszawa – Praga w Warszawie

ul. Poligonowa 3
04-051 Warszawa

Jaki sąd rozwód ? 

Właściwość Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie obejmuje następujące Sądy Rejonowe: Sąd Rejonowy w Legionowie, Sąd Rejonowy w Nowym Dworze MazowieckimSąd Rejonowy w OtwockuSąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie, Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie, Sąd Rejonowy w Wołominie. 

Jaki sąd rozwód ?

Sąd Okręgowy w Warszawie
al. “Solidarności” 127
00-898 Warszawa
tel. 22 440 80 00
fax 22 440 70 31
e-mail: boi@warszawa.so.gov.pl

W obszarze właściwości Sądu Okręgowego w Warszawie działają:

Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim,  Sąd Rejonowy w Piasecznie, Sąd Rejonowy w Pruszkowie,  Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie, Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie ,

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w WarszawieSąd Rejonowy dla Warszawy-Woli w Warszawie,  Sąd Rejonowy dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie.

 

Tagged , , , , , , , .

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.