Adwokat do rozwodu radzi – od czego zacząć rozwód ?

Adwokat do rozwodu

Rozwód od czego zacząć ?

Czy można szybko się rozwieść ? To zależy. Taka jest moja odpowiedź

Można szybko wziąć ślub i szybko się rozwieść.Oczywiście.

Ale trzeba to dobrze zaplanować.

Czasami trafiamy osoby które objawiają różne zaburzenia osobowości …. I zakończyć z nimi małżeństwo to dopiero prawdziwy rollercoaster !

Historia z mojej pracy zawodowej. 

 

Ślub jak z bajki. A pózniej nic mu nie pasuje ? Słyszeliście kiedyś słowo Narcyz ? To może być mężczyzna i kobieta. Gdzie ten idealny człowiek? Kim teraz jest ? Narcyz ?

Kim jest i jakie ma cechy ?  Gotowość do wykorzystywania innych, brak empatii, instrumentalne podejście, kariera,  dominacja. Narcyzm jest permanentnym dążeniem do podwyższenia swego poczucia wartości.  Biznesmen, lekarz, prawnik, dyrektor, – jest najlepszy…. Musi mieć też idealną rodzinę.”mieć bo mieć „, ale zdradza bo wciąż mu mało. Tutaj nie ma rozróżnienia na płeć.

Małżeństwa z takim mężczyzną / kobietą   jest jak rollercoaster – a rozwód….. Oj będzie się działo…Napewno musisz mieć dużo siły i dobrze się do tego przygotować. 

 

Adwokat do rozwodu

 

Twój  Rozwód to dla nich teatr.  Sprawa rozwodowa – to teatr gdzie mogą grać. Adwokat od rozwodów – to  adwokat który ci pomoże ustalić strategie tak abyś nie przegrał tego rozwodu.  Wojna może trwać kilka lat.

Twój małżonek/ małżonka – to dobry aktor, odwróci wszystko kota ogonem ? I jeszcze powie że wina leży po twojej stronie?

 

Jeżeli czeka cię rozwód z osobą niedojrzała emocjonalnie/ zaburzoną/ psychopatą/ narcyzem/ to musisz się nastawić na to że będzie wojna. 

Adwokat do rozwodu

W polskich miastach rozpada się niemal co drugie małżeństwo. Dlatego znajdź dobrego Adwokata od rozwodów który ci pomoże. Możesz zdecydować się na współpracę ze mną bądź znaleść inną kancelarię o tym profilu. Możesz również poszukać w internecie – Adwokat do rozwodu, Adwokat rozwód, Kancelaria zajmująca się rozwodami, Adwokat specjalizujący się w prawie rodzinnym, Adwokaci w sprawach rozwodowych.

Zanim przystąpisz do rozwodu, przeanalizuj swoją sytuację i ułóż plan a i plan b. Zaplanuj krok po kroku jak będzie to wyglądać i co możesz zrobić.

Adwokat do rozwodu

Gdzie składamy pozew o rozwód ?
Czasem naprawdę można  szybko się rozwieść ! Należy mieć dobrą strategię.
Dla przykładu, podam właściwość Sądu w Warszawie.

Sąd Okręgowy Warszawa – Praga w Warszawie

ul. Poligonowa 3
04-051 Warszawa

Jaki sąd rozwód ? 

Właściwość Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie obejmuje następujące Sądy Rejonowe: Sąd Rejonowy w Legionowie, Sąd Rejonowy w Nowym Dworze MazowieckimSąd Rejonowy w OtwockuSąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie, Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie, Sąd Rejonowy w Wołominie. 

Jaki sąd rozwód ?

Sąd Okręgowy w Warszawie
al. “Solidarności” 127
00-898 Warszawa
tel. 22 440 80 00
fax 22 440 70 31
e-mail: boi@warszawa.so.gov.pl

W obszarze właściwości Sądu Okręgowego w Warszawie działają:

Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim,  Sąd Rejonowy w Piasecznie, Sąd Rejonowy w Pruszkowie,  Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie, Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie ,

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w WarszawieSąd Rejonowy dla Warszawy-Woli w Warszawie,  Sąd Rejonowy dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie.

 

Opublikowano w Kontakt, O mnie.

Adwokat z 16-letnim doświadczeniem, mediator, coach, pasjonatka psychologii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *