O mnie


Nazywam się Marta Wnuk i jestem Adwokatem.  Posiadam ponad 12-letnie doświadczenie w doradztwie z zakresu  rodzinnego, cywilnego  i karnego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w kancelariach prawniczych, organach administracji publicznej. Specjalizuje się głównie w prawie cywilnym i rodzinnym.

Byłam wielokrotnie wykładowca podczas wielu szkoleń poświeconych prawu cywilnego.

Udzielam również szkoleń dla firm z całej polski z zagadnień prawnych. Jestem twórcą popularnych blogów : www.adwokatodrozwodów.pl Jestem również autorką książki „Twój Biznes i Prawoâ€Â.

Fascynuje mnie budowanie strategii postępowania.

W niektórych sprawach mediuję pomiędzy stronami, aby wypracować płaszczyznę porozumienia w istotnych aspektach dotyczących dalszych czasem niekorzystnych konsekwencji dla stron. W szczególności w sprawach rodzinnych jest to bardzo ważne i czasem rozwiązuje wiele nieporozumieć i wieloletnich procesów sądowych. W przypadku braku możliwości wypracowania porozumienia kluczowe jest ustalenie strategii postępowania i argumentacja w sporze by osiągnąć swój sukces.

W czasie wolnym – bez togi, jestem spełnioną  mamą oraz miłośniczką życia.roulette 222

Un modo per unirsi ai loro ranghi è utilizzare strumenti e prodotti biodegradabili e / o organici. Ad esempio, l’acquisto di giocattoli eco-friendly, biancheria intima da tessuti naturali e https://living-levels.com/sesso-occasionale-e-suoi-effetti-collaterali/ tamponi organici. Cioè, per infliggere come un danno più piccolo possibile.

PROSIMY WYPEÃ…ÂNIĆ FORMULARZ, A SKONTAKTUJE SIĘ Z PAŃSTWEM W CIĄGU 48 GODZIN

Zadzwoń