PL | EN | RU
Zapisz się na Newsletter.
Bądź na bieżąco!

O mnie

O mnie

Jestem adwokatem – robię dokładnie to co kocham ! Wpisana jestem na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie.  Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w doradztwie z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego i karnego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w kancelariach prawniczych, organach administracji publicznej. Specjalizuje się głównie w prawie cywilnym i rodzinnym. Jak ja to mówię na język potoczny BIZNES I MILOŚĆ. Byłam wielokrotnie wykładowca podczas wielu szkoleń poświeconych prawu cywilnego. Udzielam również szkoleń dla firm z całej polski z zagadnień prawnych. Jestem twórcą popularnych blogów : www.adwokatodrozwodów.pl Jestem również autorką książki „Twój Biznes i Prawo”.

Fascynuje mnie budowanie strategii postępowania. W niektórych sprawach mediuję pomiędzy stronami, aby wypracować płaszczyznę porozumienia w istotnych aspektach dotyczących dalszych czasem niekorzystnych konsekwencji dla stron. W szczególności w sprawach rodzinnych jest to bardzo ważne i czasem rozwiązuje wiele nieporozumieć i wieloletnich procesów sądowych. W przypadku braku możliwości wypracowania porozumienia kluczowe jest ustalenie strategii postępowania i argumentacja w sporze by osiągnąć swój sukces.

W czasie wolnym – bez togi, jestem spełnioną  mamą oraz miłośniczką życia.

PROSIMY WYPEŁNIĆ FORMULARZ, A NASZ KONSULTANT SKONTAKTUJE SIĘ Z PAŃSTWEM W CIĄGU 48 GODZIN